Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Великобичківської селищної ради
Якісна освіта сьогодні – справжній професіонал завтра

Урочистості з нагоди відкриття історико-краєзнавчої експедиції

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради, залучивши всі заклади загальної середньої освіти, розпочав проєкт історико-краєзнавчої експедиції "Історичними стежками Великобичківської ТГ". Так як цей проєкт запускався у весняні березневі дні, то постало питання саме про вивчення та дослідження історичних подій  Карпатської України на території Великобичківської територіальної громади. Для реалізації даного проєкту передували дві онлайн-наради, які проводила головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради Тучкова О.М. з учителями історії.

16 березня 2023р. відділ освіти організував поїздку для учнів-лідерів до місця визначних подій - Красне Поле, де учні віддали шану полеглим в боротьбі за Карпатську Україну та прослухали хронологічний екскурс від Тучкової О.М. про події, що відбулись саме на цьому історичному місці.

17 березня 2023р. на базі Великобичківського ЗЗСО І-ІІІст. №1 відбулось урочисте відкриття початку роботи історико-краєзнавчої експедиції "Історичними стежками Великобичківської ТГ" та круглий стіл "Велич та трагедія Карпатської України". На даний захід були запрошені гості, а саме: Ільчук Л.О. (начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту); Лукеча А.М. (керівник Великобичківського історико-краєзнавчого музею); Волощук М.П. (рідний племінник командата Карпатської Січі у Великому Бичкові Павла Волощука) та творчі групи закладів освіти Великобичківського ЗЗСО І-ІІІст. №1; Великобичківського ЗЗСО І-ІІІст. №2; Великобичківського ЗЗСО І-ІІст. №3; Великобичківський ліцей; Лужанський ЗЗСО І-ІІІст.; Росішківський ЗЗСО І-ІІІст.; Косівсько-Полянський ЗЗСО І-ІІІст.; Верхньоводянський ЗЗСО І-ІІІст. №1; Стримбівський ЗЗСО І-ІІІст.; Водицький ЗЗСО І-ІІІст.; Плаюцький ЗЗСО І-ІІІст.

З вітальним словом з нагоди урочистого відкриття історико-краєзнавчої експедиції виступила Ільчук Л.О. (начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради); про біографію та життєвий шлях П.Волощука, розповіла керівник Великобичківського історико-краєзнавчого музею; доповнив біографічні дані про свого рідного вуйка, його племінник Волощук М.П.

Урочистості з нагоди відкриття історико-краєзнавчої експедиції "Історичними стежками Великобичківської ТГ"

15 березня 2023 року  заклади загальної середньої освіти Великобичківської селищної ради відзначили 84-річницю проголошення Карпатської України з метою виховання поваги та гордості до героїчних сторінок минулого нашого краю та героїв, вивчення життя і діяльності всіх тих, хто творив цю історію. А творили іі та були активними учасниками бичківці та  мешканці сіл сьогоднішньої Великобичківської територіальної громади, а відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради, залучивши всі заклади загальної середньої освіти, розпочав проєкт історико-краєзнавчої експедиції "Історичними стежками Великобичківської ТГ". Так як цей проєкт запускався у весняні березневі дні, то постало питання саме про вивчення та дослідження історичних подій  Карпатської України на території Великобичківської територіальної громади. Для реалізації даного проєкту передували дві онлайн-наради, які проводила головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради Тучкова О.М. з учителями історії.

12:43 17.03.2023