A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Великобичківської селищної ради
Якісна освіта сьогодні – справжній професіонал завтра

Забезпечення потреб у продуктах харчування у закладах дошкільної освіти Великобичківської ТГ

Дата: 23.01.2024 16:25
Кількість переглядів: 43

22.01.2024 року Відділом освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради було оголошено закупівлю Картопля, горох сухий, квасоля суха - 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)»для Забезпечення потреб у продуктах харчування у закладах дошкільної освіти Великобичківської ТГ  протягом 2024 року. Сума закупівлі 160 000,00 грн.

 

Картопля. Кількість: 6 000 кг

 

 Вирощена в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин. Достатньої зрілості, без ознак гнилі, механічного пошкодження. Клубні картоплі повинні бути свіжими, цілими, здоровими, чистими (тобто без сторонніх речовин або без лишнього ґрунту), не в’ялими, без тріщин, без ознак проростання, без пошкоджень шкідниками, без стороннього запаху і присмаку. Вага 1 картоплини 100-150 гр. Вимоги до якості згідно стандартам: Згідно з ДСТУ 4506:2005 Пакування: Сітка полімерна (8-20 кг). Товар повинен бути в мішках сітках, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкодження під час доставки. Картопля має бути однорідна за формою і забарвленням. Загальний обсяг поставки картоплі згідно замовлення повинен бути одного кольору, сорту. Сфера застосування: · харчова, для приготування страв (їжі) За кольором: жовтого або рожевого кольору (а всередині білого, кремового або жовтого кольору) За класами якості: · Перший клас: мита або очищена від землі сухим способом, фасована у споживчу тару Супровідна документація при постачанні: Документи що підтверджують якість та безпечність продукції Критерії прийому картоплі: · Вміст роздавлених бульб, половинок та частин бульб не допускається;

 

· Вміст підморожених бульб, запарених, з ознаками “задухи” не допускається; · Вміст бульб, що пошкоджені гризунами, не допускається; · Наявність землі, прилиплої до бульби, у партії не більше ніж 1% від загальної маси картоплі; · Вміст в’ялих бульб з легкою зморщеністю при заготівлі картоплі врожаю поточного року не допускається; · Вміст бульб уражених вологою, сухою, кільцевою цвіллю чи фітофторою не допускається; · Вміст бульб з позеленівшою більше ніж на 1/4 площі поверхнею не допускається; · Вміст бульб з механічними пошкодженнями глибиною більше ніж 5 мм та довжиною більш ніж 10 мм (порізи, виривання, тріщини, вм’ятини), не більше ніж 5 % від загальної товарної маси картоплі.

2. Горох сухий. Кількість: 450 кг.

Зовнішній вигляд: Горох повинен бути у здоровому стані, не зіпрілий, без пошкоджень, вищого або 1-го гатунку. Чистий без різних домішок, без затхлого, пліснявого та інших запахів. Смак притаманний гороху, без сторонніх присмаків. Вимоги до запаху: Горох повинен мати нормальний запах властивий здоровому зерну, без сторонніх запахів, не затхлий, не пліснявий. Колір: Жовтий різних відтінків Оцінка якості: Згідно з ДСТУ 7701:2015 Зараженість шкідниками зерна: Не дозволено Споживче пакування (вага): 1 кг Споживче пакування (матеріал): Фасування в поліпропіленових пакети по 1 кг. Супровідна документація при постачанні: Документи що підтверджують якість та безпечність продукції

3. Квасоля суха. Кількість: 300 кг.

Зовнішній вигляд: Квасоля повинна бути у здоровому стані, не зіпріла, без пошкоджень, суха та чиста без сторонніх домішок. Не пошкоджена шкідниками та механічно, очищена від лушпиння та іншого сміття, без стороннього присмаку. Запах – нормальний, властивий квасолі. Оцінка якості: Згідно з ДСТУ 8672:2016 Сорт під замовлення. Квасоля повинна бути без зопрілостей та плісняви. Зараженість шкідниками зерна: Не дозволено Споживче пакування (вага): 1 кг або 5 кг Споживче пакування (матеріал): Фасування в поліпропіленові пакети 1-5 кг. Супровідна документація при постачанні: Документи що підтверджують якість та безпечність продукції

Постачальник несе відповідальність за якість товару протягом усього терміну придатності.

Маркування та транспортування: транспортне маркування здійснюється відповідно до діючого стандарту із зазначенням назви продукту та повної адреси і телефону виробника, адреса потужностей виробництва; маси нетто, брутто або кг; кінцевої дати споживання «Вжити до» або дати виробництва та строку придатності; номер партії; позначення цього стандарту. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Товар повинен відповідати  ДСТУ.  

Кожна транспортна партія товару повинна супроводжуватись товарно-транспортною накладною, посвідченням про якість/декларація виробника, в якому зазначається: №; дата видачі; найменування потужності виробника та його № експлуатаційного дозволу чи № реєстрації; найменування постачальника; його адреса та № експлуатаційного дозволу чи № реєстрації; найменування продукту; одиниці виміру; кількість; дата виробництва; дата випуску; умови зберігання; термін зберігання; згідно якого нормативного документа продукт виготовлений (ДСТУ, ТУ та ін.).

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно правовими актами України, ТУ та ДСТУ (Наказ МОН України та МОЗ України від 17.04.2006 року № 298/227 «Про затвердження інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах», Наказ МОН України та МОЗ України від 15.08.2006 року № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 року № 771/97-ВР (зі змінами)).

Залишок терміну зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 90% від терміну зберігання, який встановлений підприємством-виробником.

Постачання товару здійснюється до 31.12.2024 року відповідно до заявки Замовника протягом 1 робочого дня (з 08:00 по 17:00) з моменту замовлення, спецтранспортом Учасника та за його рахунок до закладів освіти згідно дислокації.

У разі встановлення факту пошкодження або псування товару під час приймання, невідповідність найменування та ваги вантажу, складається комерційний акт. Приймання товару здійснюється особами, які на це уповноважені керівником або заступником керівника установи-одержувача (закладу освіти). Ці особи несуть відповідальність за дотримання правил приймання товару.

             Категорично забороняється постачання продуктів харчування, які зокрема:

- продукти, що містять генетично модифіковані організми;

- продукти, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі, підсилювачі смаку, консерванти.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора